Suspensie cu 14 surse de iluminat LED, din metal, finisaj crom. Abajururi sferice din policarbonat cu diametrul de Ø10 cm, Ø12 cm, Ø20 cm, cu interior texturat și elemente metalice finisate cupru satinat, alamă satinată și crom. LED de 78.6 W. 3000K. 5502 lm. Driver TRIAC și kit de dimming incluse. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește driver LED cu TRIAC și reglare 0-10V, include un set de reglare cu dimmer și telecomandă cu radiofrecvență sau poate fi reglat cu un dimmer de perete TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior SPHERE – Art. 793258D, Schuller, Multicolor
7.881,74 lei
| Greutate | 11,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 180 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Multicolor |
| Material | Metal, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






