Suspensie pentru interior, structură din metal vopsită negru mat, dispersoare din sticlă suflată alb Opal și cablu textil negru.
Suspensie de interior TALIS Art. 01-2646, Redo, 2X42W E27, Black
918,53 lei
16 în stoc
| Greutate | 3,09 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 32 × 32 cm |
| Culoare | Black |
| Tip soclu | E27 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 2 x max. 42W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111986 |







