Aplică LED cu o sursă de lumină, din metal, finisaj crom. Abajur sferic din policarbonat de Ø12 cm. cu interior texturat și metal cromat. LED de 4.8 W, 3000K, 336 lm
Aplică de interior SPHERE – Art. 793168, Schuller, Crom
802,99 lei
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 16,5 × 12 × 17,5 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





