Suspensie cu 14 surse de iluminat LED, din metal cromat. Abajururi din policarbonat cu diametrul de 10, 12 și 20 cm cu interior texturat și elemente metalice finisate cupru satinat, alamă satinată și crom. LED de 78.6 W. 3000K. 5502 lm. Driver TRIAC și kit de dimming incluse. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs include drivere LED cu TRIAC și reglare 0-10V. Include kit de reglare cu receiver și telecomandă cu radiofrecvență. Poate fi folosit și cu un variator de perete TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior SPHERE – Art. 793258GD, Schuller, Multicolor
9.185,49 lei
| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 220 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Multicolor |
| Material | Metal, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





