Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din metal vopsit negru mat, dispersoare duble din sticlă tip PYREX, transparent la exterior și alb satinat la interior.
Suspensie de interior SINCLAIR – Art. 01-3310, Redo, LED, 74.4W, Negru
3.081,41 lei
32 în stoc
| Greutate | 5,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 86 × 86 × 15 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 74.4W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681132417 |








