Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din metal vopsit negru mat, dispersoare duble din sticlă tip PYREX, transparent la exterior și alb satinat la interior.
Suspensie de interior SINCLAIR – Art. 01-3246, Redo, LED, 42.7W, Negru
1.772,94 lei
22 în stoc
| Greutate | 3,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 119 × 20 × 22 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 42.7W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681132356 |







