Suspensie de interior cu o sursă de lumină, confecționată din metal cu finisaj negru mat cu detalii aurii și abajur acrilic transparent. LED de 4.2W, 294 lm, 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan.
Suspensie de interior ZARIA – Art. 502160, Schuller, Negru/Auriu/Transparent
743,73 lei
| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 160 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu, Negru, Transparent |
| Material | Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |








