Suspensie de interior cu 5 surse de lumină, realizată din metal cu finisaj negru mat cu detalii bronz și abajururi acrilice chihlimbar. LED 21W, 1304 lm, 3000K. Include driver TRIAC și set de dimming. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Include kit de reglare cu receptor și telecomandă cu radiofrecvență. Poate fi folosit și cu un variator de perete de tip TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior ZARIA – Art. 501989, Schuller, Negru/Bronz/Chihlimbar
3.289,00 lei
| Greutate | 4,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 10 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Bronz, Chihlimbar, Negru |
| Material | Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





