Suspensie de interior cu 5 surse de lumină, realizată din metal cu finisaj negru mat cu detalii aurii și abajururi acrilice transparente. LED 21W, 1456 lm, 3000K. Include driver TRIAC și set de dimming. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Include kit de reglare cu receptor și telecomandă cu radiofrecvență. Poate fi folosit și cu un variator de perete de tip TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior ZARIA – Art. 501965, Schuller, Negru/Auriu/Transparent
3.051,95 lei
| Greutate | 4,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 150 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu, Negru, Transparent |
| Material | Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |




