Suspensie pentru interior, structură din metal vopsită negru mat, dispersor din sticlă suflată opal.
Suspensie pentru interior Plato – Art. 01-2732, Redo, E27 1X42W D200 Sand Black
640,50 lei
28 în stoc
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 120 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | E27 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 1 x max. 42W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681117148 |







