Veioză pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, întrerupător touch ON/OFF și 3 step touch dimmer(cu senzor de atingere). Dotată cu baterie Li-ion tip 18650, capacitate 2.200mA, cu protecție la supraîncarcare, priză de încărcare tip micro USB line și încărcător la 100 – 240V, 50/60Hz, IP 20. Timp maxim de încărcare 5 ore, timp de funcționare (la încărcare maximă) 8 ore. Corp din ABS negru mat cu bază din policarbonat negru, dispersor din policarbonat opal.
Veioză pentru exterior Kira – Art. 90439, Redo, LED 4.7W IP44 M 3000K , sand black
184,37 lei
120 în stoc
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 24 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 7W, 7W only with battery – 1, lamp is lightened & chargered- 4 |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | DC 5V |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 44 adapter 20 |
| EAN | 6421681119173 |



