Veioză pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, întrerupător touch (cu senzor de atingere) ON/OFF, touch dimmer de la 100% – 5% cu memorie a intensitații luminoase și posibilitate de schimbare a temperaturii de culoare a luminii de la 2700K la 3000K. Dotată cu baterie Li-ion tip 18650, capacitate 4.400mA, cu protecție la supraîncarcare, priză de încărcare tip micro USB line și încărcător de contact (inclus) la 100 – 240V, 50/60Hz. Timp maxim de încărcare 6,5 ore, timp de funcționare (la încărcare maximă) 10 ore. Corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit albastru cobalt mat, dispersor din policarbonat transparent.
Veioză pentru exterior Tao – Art. 90335, Redo, LED SMD 2.5W IP65 2700/3000K , COBALT Blue
477,28 lei
712 în stoc
| Greutate | 1,11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 35 cm |
| Culoare | COBALT Blue |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2, 5W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 7V, DC 3 |
| Culoare lumina | 2700/3000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 65 |
| EAN | 6421681114918 |



