Aplică / plafonieră pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, corp și dispersor din policarbonat alb opal.
Aplică de exterior Kodiak – Art. 90320, Redo, LED SMD 5W IP65 3000K , White
116,15 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10,5 × 8,5 × 11 cm |
| Culoare | White |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 5W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 65 |
| EAN | 6421681113676 |





