Veioză pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, întrerupător ON/OFF, dimmer de la 100% – 5% cu memorie a intensitații luminoase și a temperaturii de culoare, posibilitate de schimbare a temperaturii de culoare a luminii de la 2700K la 3000K. Dotată cu baterie Li-ion, capacitate 3000mA, cu protecție la supraîncarcare, încărcător de contact cu 1,5 m de cablu USB și adaptor (inclus) la 100 – 240V AC, DC5V/1A. Timp maxim de încărcare 4,5 ore, timp de funcționare (la încărcare maximă) 7,5 ore. Corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit negru mat, dispersor din policarbonat transparent.
Veioză pentru exterior Iluna – Art. 90312, Redo, LED SMD2.5W IP65 2700/3000K , Sand Jet Black
247,69 lei
1321 în stoc
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 16 × 13,5 cm |
| Culoare | Sand Jet Black |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2, 5W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 7V, DC 3 |
| Culoare lumina | 2700/3000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 65 |
| EAN | 6421681113973 |



