Veioză pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, întrerupător touch (cu senzor de atingere) ON/OFF, touch dimmer de la 100% – 5% cu memorie a intensitații luminoase și posibilitate de schimbare a temperaturii de culoare a luminii de la 2700K la 3000K. Dotată cu baterie Li-ion tip 18650, capacitate 4400 mA, cu protecție la supraîncarcare, priză de încărcare tip micro USB line și încărcător de contact (inclus) la 100 – 240V, 50/60Hz. Timp maxim de încărcare 6,5 ore, timp de funcționare (la încărcare maximă) 10 ore. Corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit negru mat, dispersor din policarbonat transparent.
Veioză pentru exterior Tao – Art. 90337, Redo, LED SMD 2.5W IP65 2700/3000K , JET BLACK
477,28 lei
2587 în stoc
| Greutate | 1,11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 35 cm |
| Culoare | JET BLACK |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2, 5W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 7V, DC 3 |
| Culoare lumina | 2700/3000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 65 |
| EAN | 6421681114932 |



