Suspensie de interior cu 5 surse de lumină, realizată din metal cu finisaj negru mat cu detalii aurii și abajururi acrilice transparente. LED 21W, 1339 lm, 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs include drivere LED cu TRIAC și reglare 0-10V. Include kit de reglare cu receptor și telecomandă cu radiofrecvență. Poate fi folosit și cu un variator de perete de tip TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior ZARIA – Art. 502535, Schuller, Negru/Auriu/Transparent
3.437,15 lei
| Greutate | 5,68 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 96 × 12 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu, Negru, Transparent |
| Material | Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





