Suspensie de interior cu 13 surse de lumină, realizată din metal cu finisaj negru mat cu detalii bronz și abajururi acrilice chihlimbar. LED de 54,5 W, 3416 lm, 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește driver LED cu TRIAC și reglare 0-10V, include un set de dimmer cu dimmer și telecomandă cu radiofrecvență sau poate fi reglat cu un dimmer de perete TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior ZARIA – Art. 502344, Schuller, Negru/Bronz/Chihlimbar
8.533,61 lei
| Greutate | 11,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 220 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Bronz, Chihlimbar, Negru |
| Material | Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






