Suspensie de interior LED cu 6 surse de lumină, din metal, finisaj cromat. Abajur dublu, exterior cu formă de pară din sticlă transparentă, chihlimbar și fumuriu și interior tubular cu bule. Ajustabil pe lungime. LED 6x5W. 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan.
Suspensie de interior TACCIA – Art. 394834, Schuller, Crom/Multicolor
2.577,86 lei
| Greutate | 4,73 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 125 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Crom, Multicolor |
| Material | Metal, Sticla |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | COB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






