Suspensie de interior cu lumină LED, dimabilă și cu reglaj al temperaturii de culoare (CCT). Fabricată din oțel și aluminiu cu finisaj cu foiță de aur și detalii aurii placate. Difuzor silicon opal. Reglabil pe înălțime. Iluminare LED 37W, 2800 lm, 2700-5000K. Include telecomandă. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește un dimmer și o telecomandă cu frecvență radio pentru a regla intensitatea și temperatura culorii. Compatibil cu aplicația TUYA pentru reglarea luminii de pe smartphone sau tabletă.
Suspensie de interior LIA – Art. 306094, Schuller, Auriu
3.140,84 lei
| Greutate | 1,84 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 18 × 150 × 45 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 2700-5000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







