Suspensie pentru interior, cu lumină directă/indirectă, echipată cu un LED COB și LED-uri SMD, structură din aluminiu finisată crom negru, lentilă din sticlă în partea de jos și dispersor din acril alb opal în partea de sus. Dotată cu mecanism de reglaj opțional pe înălțime, se poate regla continuu lungimea cablului de suspensie între 30 cm și 200 cm, cablul dispare în interiorul rozetei.
Suspensie de interior AVES – Art. 01-3551, Smarter, Negru/Crom
354,18 lei
237 în stoc
| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22,5 × 14 × 11,5 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Crom, Negru |
| EAN | 6421681138341 |
| Material | Acril, Aluminiu, Sticla |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |



