Plafonieră pentru interior echipată cu led-uri SMD, structură din metal și aluminiu vopsită negru mat cu dispersoare din acril satinat și silicon opal.
Plafonieră de interior Arp – Art. 01-2662, LED, Smarter, 45W 3000K, Sand Black
899,09 lei
106 în stoc
| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55,5 × 55,5 × 5 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| EAN | 6421681116837 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 55W |




