Plafonieră pentru interior echipată cu led-uri SMD, structură din metal și aluminiu vopsită alb mat cu dispersoare din acril satinat și silicon opal.
Plafonieră de interior Arp – Art. 01-2659, Smarter, LED 36W 3000K, Sand White
810,70 lei
25 în stoc
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 57,6 × 49,5 × 5 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| EAN | 6421681116806 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 45W |






