Acest corp de iluminat suspendat din seria VETRO este realizat din sticla alba si transparenta cu structura speciala si plastic alb. Are izolație de protecție și are nevoie de o lampă E27 pentru a străluci.
Pendul de interior VETRO – Art. 96071, Eglo, Alb
101,68 lei
| Greutate | 1,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă structurată |
| EAN | 9002759960711 |







