Lampa suspendată NUVANO are un abajur de metal negru cu o suprafață interioară de culoare aurie cu finisaj în frunze de metal. Designul distinctiv creează iluminare indirectă în interiorul umbrei, adăugând o notă de finisare perfectă aspectului exclusivist. Datorită aspectului elegant al abajurului combinat cu baldachinul rotund din metal negru, pandantivul se îmbină superb în interioarele moderne, creând o caracteristică distinctivă, atrăgătoare în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior NUVANO – Art. 95755, Eglo, Maro, auriu
681,26 lei
| Greutate | 3,105 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 110 cm |
| Culoare | Auriu, Maro |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759957551 |











