Lampa suspendată VETRO are un abajur rotund din sticlă satinată de culoare albă, cu o margine curbată și un baldachin din plastic alb. Abajurul are un model delicat și cristale de sticlă transparentă care completează designul elegant. Inaltimea este reglabila datorita cablului spiralat si a suportului metalic de pe abajur. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele tradiționale în stil cabană, oferind o iluminare atrăgătoare în bucătărie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior VETRO – Art. 96072, Eglo, Alb
254,20 lei
| Greutate | 1,926 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 41,5 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | cristal, Sticlă satinată |
| EAN | 9002759960728 |








