Lampa suspendată PORT SETON are un abajur din sârmă maro antic, suspendat de un baldachin rotund de aceeași culoare. Când lumina este aprinsă, creează un joc fascinant de lumini și umbre prin abajur. Lampa pandantiv este perfectă pentru a crea atmosfera potrivită în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior PORT SETON – Art. 49809, Eglo, Maro învechi
284,71 lei
| Greutate | 0,687 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13 × 110 cm |
| Culoare | Maro învechi |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759498092 |









