Lampa suspendată BEDINGTON are un suport de lampă din metal negru înconjurat de un inel metalic de aceeași culoare. Pandantivul cu cablu completează multe stiluri diferite de becuri pentru a se îmbina perfect cu orice tendință, inclusiv vintage, industrial și modern. Lampa suspendată minimalistă funcționează bine în orice spațiu de locuit, inclusiv deasupra blatului din bucătărie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior BEDINGTON – Art. 49784, Eglo, Negru
102,70 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759497842 |








