Lampa de suspendare NORHAM are un abajur oval din sârmă neagră, suspendat de un baldachin rotund de metal negru. Designul are un accent decorativ din alamă periată și un cablu negru. Odată aprinsă lumina, abajurul creează un joc fascinant de lumini și umbre. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele moderne pentru a asigura starea de spirit potrivită în orice spațiu, fie în camera de zi sau în sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior NORHAM – Art. 49782, Eglo, Negru, maro
185,06 lei
| Greutate | 0,831 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 18 × 110 cm |
| Culoare | Maro, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| EAN | 9002759497828 |








