Lampa suspendată SAFI are un abajur rotund din metal maro, cu finisaj interior auriu. Abajurul are decupaje subtile, care creează un joc fascinant de lumini și umbre de îndată ce lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv se îmbină perfect cu tendințe precum vintage, oriental și boho, aducând alura ținuturilor îndepărtate în casa ta. Produsul creează starea de spirit potrivită în orice spațiu, fie în camera de zi sau în sala de mese. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior SAFI – Art. 49814, Eglo, Maro, auriu
660,92 lei
| Greutate | 1,531 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 27,5 × 110 cm |
| Culoare | Auriu, Maro |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759498146 |










