Lampa suspendată MONTEFINO are cinci cilindri suspendați din sticlă transparentă combinați cu suporturi de lămpi din metal negru. Designul are un stil de bec vizibil. Pandantivele atârnă de baldachinul rotund din metal negru într-un aranjament în stil elicoidal, completând interioarele moderne și oferind un iluminat elegant în sufragerie sau sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Pendul de interior MONTEFIO 1 – Art. 93708, Eglo, Crom
508,40 lei
| Greutate | 1,11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 14 × 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X5W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | cristal, Sticlă |
| EAN | 9002759937089 |










