Lampa suspendată CORETTO are un abajur rotund din metal și un baldachin din cupru periat. Abajurul are un finisaj interior alb și un cablu negru. Cu designul său simplu, pandantivul este tușa finală perfectă pentru interioarele moderne și oferă o iluminare atractivă în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Pendul de interior CORETTO – Art. 93836, Eglo, Cupru matisat
305,04 lei
| Greutate | 0,711 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 17 × 110 cm |
| Culoare | Cupru matisat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759938369 |









