Acest corp de iluminat cu pandantiv din seria CAMPILO este realizat din fire textile bej și plastic alb. Are izolație de protecție și are nevoie de o lampă E27 pentru a străluci.
Pendul de interior CAMPILO – Art. 93374, Eglo, Alb
477,90 lei
| Greutate | 1,016 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Hârtie |
| EAN | 9002759933746 |








