Lampa suspendată CORTADERAS are un corp simplu de metal alungit, negru, suspendat de un baldachin metalic rotund de aceeași culoare. Finisajul interior auriu al capului completează aspectul minimalist al lămpii. Lampa cu pandantiv se îmbină perfect cu stilurile moderne de design interior și oferă iluminarea perfectă în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul vine complet cu un bec LED GU10, care produce o lumină albă caldă plăcută.
Pendul de interior CORTADERAS – Art. 97604, Eglo, Negru, auriu
254,20 lei
| Greutate | 0,698 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 9,5 × 150 cm |
| Culoare | Auriu, Negru |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 8W, 1X4 |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759976040 |








