Lampa suspendată MONTEFINO are un cilindru suspendat din sticlă transparentă combinat cu un suport rotund din metal negru. Abajurul din sticlă transparentă oferă o vedere directă asupra becului din interior. Lampa cu pandantiv este finalul perfect pentru stilurile moderne de design interior și creează un iluminat elegant în sufragerie sau sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior MONTEFINO – Art. 97366, Eglo, Negru
193,19 lei
| Greutate | 0,893 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759973667 |









