Lampa suspendată VISERBELLA are un abajur rotund din material textil cu un finisaj în stil foiță de aur și un suport de tavan din metal de culoare șampanie. Designul se integrează superb în interioarele moderne, oferind un iluminat confortabil în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior VISERBELLA – Art. 97643, Eglo, Șampanie
396,55 lei
| Greutate | 1,38 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 110 cm |
| Culoare | Șampanie |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9002759976439 |









