Lampa suspendată CARLTON 1 are un abajur din metal negru în formă de romb, cu o căptușeală interioară de cupru. Deschiderile geometrice de pe corpul metalic creează un joc fascinant de lumini și umbre pe perete. Lampa pandantiv completează interioarele moderne în stil vintage și funcționează bine în orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 1 bec E27 care nu este inclus.
Pendul de interior CARLTON 1 – Art. 49997 , Eglo Negru, cupru
305,04 lei
| Greutate | 1,106 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20,5 × 110 cm |
| Culoare | Cupru, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759499976 |









