Lampa suspendată BRENDA este realizată din metal negru și are două abajururi dispuse unul în celălalt. Datorită construcției distinctive a luminii, becul aruncă lumina în jos și în exterior din centru, creând o atmosferă bine luminată, plăcută, datorită suprafeței sale interioare luminoase. Designul futurist al lanternei se integrează perfect în interioarele moderne și este evidențiat de detaliile din nichel mat de pe corp. Oferă iluminare elegantă pentru orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 1 bec E27 care nu este inclus.
Pendul de interior BRENDA – Art. 98735, Eglo, Negru, nichel mat
315,21 lei
| Greutate | 1,483 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 32 × 150 cm |
| Culoare | Negru, Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759987350 |








