Lampa suspendată KIRKCOLM are un abajur din răchită din bambus natural și un suport de tavan din nichel mat. Răchita împletită creează un joc fascinant de lumini și umbre de îndată ce lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv se îmbină perfect cu stilurile interioare precum natura, scandinavă și boho, creând o ambianță atractivă cu materialele sale naturale. Produsul oferă o iluminare confortabilă pentru orice interior, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior KIRKCOLM – Art. 43113, Eglo, Nichel mat
264,37 lei
| Greutate | 0,936 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 110 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759431136 |







