Lampa suspendată CAMASTRA are un abajur rotund din metal, de culoare neagră, cu decupaje în partea inferioară și un finisaj interior auriu. Decupajele orizontale creează un joc fascinant de lumini și umbre de îndată ce lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele moderne, oferind un iluminat distinctiv pentru orice spațiu, fie în sufragerie, fie în sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior CAMASTRA – Art. 98071, Eglo, Negru, auriu
244,03 lei
| Greutate | 1,005 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22,5 × 110 cm |
| Culoare | Auriu, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759980719 |









