| Greutate | 1,283 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 110 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E14 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă satinată |
| EAN | 9002759870539 |
Pendul de interior BRENDA – Art. 87053, Eglo, Nichel mat
152,52 lei










