Lampa suspendată LITTLETON are un suport suspendat din metal negru, înconjurat de un cadru dreptunghiular îngust din lemn de cauciuc. Becul expus completează aspectul distinctiv al luminii. Cu amestecul său convingător de materiale din lemn și metal și designul popular în stil mansardă, lumina suspendată oferă iluminare modernă pentru orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27. Becurile cu forme alungite sunt deosebit de potrivite.
Pendul de interior LITTLETON – Art. 49473, Eglo, Negru
193,19 lei
| Greutate | 0,614 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759494735 |











