Lumina pandantiv ZARAGOZA are un abajur din țesătură ovală în negru, cu un finisaj interior de culoare aurie. Modelul geometric și floral complicat de pe suprafața interioară a abajurului conferă luminii un aspect distinctiv. Lumina pandantivului este un plus minunat pentru orice interior modern și oferă iluminare primitoare în camera de zi sau în sala de mese de deasupra mesei. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi pentru lămpi E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior ZARAGOZA – Art. 900147, Eglo, Negru
762,61 lei
| Greutate | 2,172 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 78 × 22 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 2X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil cu decorațiuni |
| EAN | 9.00861E+12 |




