| Greutate | 4,425 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 177,5 × 5 × 150 cm |
| Culoare | Maro, Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 22W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| EAN | 9008606243310 |
Lustră de interior CAMINARRO – Art. 390225, Eglo, Negru, maro
1.525,21 lei






