Lampa suspendată LED FRAIOLI-Z de la Connect. Gama Z Smart Home dispune de două elemente luminoase lungi din aluminiu negru dispuse paralel și deplasate unul față de celălalt. LED-urile integrate sub difuzoarele de lumină albă din plastic produc o lumină plăcută care poate fi reglată după cum este necesar. Există de ales între lumină alb cald, alb neutru și alb rece și o gamă largă de culori RGB. Lumina este reglată folosind o aplicație gratuită (AwoX Home Control), care oferă funcții utile suplimentare, cum ar fi reglarea luminozității, funcționarea temporizatorului, simularea prezenței și multe altele. Lampa cu pandantiv folosește Bluetooth și ZigBee 3.0 și poate fi operată cu asistenți vocali compatibili. Lampa suspendată Smart poate fi reglată cu telecomandă, care se achiziționează separat. Se îmbină perfect în interioarele moderne, creând atmosfera potrivită în orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie.
Lustră de interior FRAIOLI-Z – Art. 900081, Eglo, Negru
1.118,49 lei
| Greutate | 2,066 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 105,5 × 10 × 120 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2X17W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Aluminiu |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9.00861E+12 |





