Lampa suspendată LED VALDELAGRANO-Z este de la Connect. Gama de domiciliu inteligentă Z. Designul prezintă un element lung din lemn în formă de U în negru și o nuanță interioară de țesătură albă. LED-urile integrate produc o lumină plăcută care poate fi reglată după cum este necesar. Puteți alege între lumină alb cald, alb neutru și alb rece, precum și o gamă largă de culori RGB. Lumina este controlabilă folosind o aplicație gratuită (AwoX HomeControl), care oferă alte funcții, cum ar fi reglarea luminozității, funcționarea temporizatorului, simularea prezenței și multe altele. Produsul folosește Bluetooth și ZigBee 3.0 și poate funcționa folosind asistenți vocali compatibili. Lampa suspendată Smart este controlabilă cu o telecomandă care se achiziționează separat. Produsul se îmbină perfect în interioarele moderne, creând atmosfera potrivită în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie.
Lustră de interior VALDELAGRANO-Z – Art. 900075, Eglo, Negru
1.118,49 lei
| Greutate | 4,046 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 10,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 33, 6W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9.00861E+12 |




