Lampa suspendată MASETA are trei abajururi din sârmă aurie în formă de clepsidră, fiecare cu un cilindru interior de sticlă opal. Nuantele din sârmă creează un joc fascinant de lumini și umbre în cameră. Cu combinația sa armonioasă de alamă și sticlă opală, pandantivul completează superb interioarele moderne, oferind atmosfera potrivită în sufragerie sau peste o masă lungă din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior MASETA – Art. 99636, Eglo, Auriu
1.220,17 lei
| Greutate | 6,566 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 93 × 22,5 × 110 cm |
| Culoare | De culoare aurie |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă opal mat |
| EAN | 9002759996369 |



