Lampa suspendată MASETA are trei abajururi din sârmă neagră în formă de clepsidră, fiecare cu un cilindru interior de sticlă neagră fumurie. Nuantele din sârmă creează un joc fascinant de lumini și umbre în cameră. Cu combinația sa armonioasă de sticlă neagră și afumată, pandantivul completează superb interioarele moderne și va crea atmosfera potrivită în sufragerie sau peste o masă lungă din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior MASETA – Art. 99634, Eglo, Negru
1.220,17 lei
| Greutate | 6,566 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 93 × 22,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă fumurie |
| EAN | 9002759996345 |





