Lampa suspendată cu LED CERASELLA are trei abajururi conice din sticlă transparentă asociate cu o sferă metalică cu finisaj din alamă periată. Designul trendy al produsului este completat de suporturile metalice de tavan cu finisaj din alamă periată și cabluri textile negre. Vine complet cu becuri LED, care produc o lumină albă caldă, plăcută, creând iluminarea perfectă pentru orice spațiu. Cu utilizarea sa unică a formelor, pandantivul se îmbină cu interioarele moderne și oferă un iluminat elegant deasupra mesei din sufragerie. Produsul are suporturi de lampă GU10 și necesită 3 x becuri GU10.
Lustră de interior CERASELLA – Art. 99629, Eglo, Alamă matisată
1.016,81 lei
| Greutate | 5,007 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 20 × 110 cm |
| Culoare | Alamă matisată |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 3X4, 5W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759996291 |






