Lampa suspendată LAGUNITAS are trei abajururi cilindrice din sticlă, fiecare cu un cilindru metalic interior din alamă periată. Designul simplu și elegant al lanternei, care prezintă tranziții fine între elementele din metal și sticlă și cabluri textile negre, adaugă un finisaj remarcabil interioarelor moderne și oferă iluminare elegantă în camera de zi sau peste o masă lungă din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Lustră de interior LAGUNITAS – Art. 99654, Eglo, Negru, alamă, auriu
964,95 lei
| Greutate | 5,503 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 91 × 15 × 110 cm |
| Culoare | Alamă, Auriu, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759996543 |




