Lampa suspendată CURASAO are trei abajururi rotunjite din sârmă neagră care înconjoară fiecare un cilindru interior din material textil. Nuanțele din material negru au detalii aurii și decupaje fine care creează un efect de iluminare dramatic și un joc fascinant de lumini și umbre. Cu combinația sa convingătoare de metal și țesătură, pandantivul completează superb interioarele moderne și va crea atmosfera potrivită în orice spațiu. Produsul necesită 3 x becuri E27 care nu sunt incluse.
Lustră de interior CURASAO – Art. 99662, Eglo, Negru
1.118,49 lei
| Greutate | 4,337 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 99,5 × 23,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel, Textil |
| EAN | 9002759996628 |




